Slider

Cesta kolem světa za 40 dní

Cestu jsme připravili pro všechny ty, kteří chtějí cestovat, poznat svět a netroufnou si vyrazit sami, ať už je to jazyková bariéra či strach z neznámého. Náš zájezd se oproti jiným vyznačuje malou skupinkou lidí, ve které se určitě navzájem poznáte a nebudete mít pocit, že zadní část autobusu už je z jiné planety. Budete mít šanci nahlédnout do života mnoha národů, počínaje večeří z pravé thajské kuchyně, snídaní v jedné z moha kaváren v Sydney, piknikem na Novém Zélandu, kávou na Bora Bora, obědem v centru zábavy Las Vegas, svačinkou na Machu Picchu, odpoledním odpočinkem na Velikonočním ostrově a vše završíte koktejlem za zvuků samby v Rio de Janeiro.

40 dnů
Všechny letenky
4.3.–11.4. a 28.10.-6.12.
Poznávací s cz průvodcem
359 990 Kč
Zobrazit

Cesta kolem světa za 33 dní

Cestu kolem světa za 33 dnů jsme vytvořili jako pokračování či alternativu naší Cesty kolem světa za 40 dní. Za relativně krátkou dobu navštívíte 9 opravdu atraktivních zemí, ve kterých uvidíte a zažijete maximum, co se v daném čase dá komfortně stihnout. Zaměřeno na Asii, Afriku, exotické ostrovy a Mexiko. Důraz je jako vždy kladen na přírodu, památky a kulturu. A co více? Na této cestě zažijete několik divů světa, dále také zvířecí safari v Africe, rozličnosti Vietnamu, vyhlášený chrámový komplex Angkor Wat v Kambodži, Velkou čínskou zeď, mayské pyramidy v Mexiku nebo třeba fascinující kulturu Japonska. Jelikož víme, že program je opravdu pestrý, mysleli jsme i na chvilky relaxace, především na okouzlujících plážích Malediv či Mexika. Pro maximální komfort Vás na této cestě bude doprovázet zkušený český delegát/průvodce přímo z Prahy.

33 dnů
Všechny letenky
3.3. – 4.4.
Poznávací s cz průvodcem
299 990 Kč
Zobrazit

Cesta kolem světa – economy

Zájezd připravený pro všechny, kteří chtějí procestovat svět bezpečně, se zařízeným kompletním servisem a jistotou cestovní kanceláře za zády, ale nemají financí nazbyt a bojí se cestovat na vlastní pěst. V průběhu zájezdu máte dostatek času na vlastní prozkoumávání destinací, ale zároveň od nás dostanete manuály na ta nej místa, která určitě nevynechat. Kompletní zájezd sestavený tak, abyste si odnesli zážitky na celý život z jednoho měsíce na cestách.

31 dnů
Všechny letenky
Denně – leden až prosinec
Poznávací
185 990 Kč
Zobrazit

Cesta kolem světa

Rádi cestujete a chcete zažít něco neobyčejného? Připravili jsme pro Vás jedinečnou cestu kolem světa za 41 dnů! Během necelých 6 týdnů obletíte dokola celý svět a navštívíte ta nejhezčí místa světa. Samozřejmě nelze zahrnout vše na co si člověk vzpomene, ale věříme že náš mix Vás absolutně pohltí a nadchne. Posuďte sami: začnete ochutnávkou asijské kultury, kde jinde než v Bangkoku, vezmeme Vás na plovoucí trhy a ochutnáte místní speciality, cesta pokračuje do Austrálie a její metropole Sydney, kde navštívíte slavnou Operu a pláže, vezmeme Vás do tropického severu Austrálie, města Cairns, kde si užijete deštných pralesů a hlavně pojedete lodí na Velký bariérový útes. O kousek dál čeká zastávka na Novém Zélandu, kde si projedete ta nejhezčí místa přírody severního ostrova, poté už Vás čeká přelet do azurového ráje na nejžádanější ostrov Bora Bora, kde si pár dnů můžete jen tak relaxovat na jedné z úžasných pláží. Zastávka v Los Angeles bude hlavně zpestřena 2 denním výletem do světa zábavy Las Vegas, proč se trošku nerozptýlit a neužít si zábavy? A následuje další skvělá lokalita, během několika hodin letu se ocitnete v jiném světě – v Peru, kde zažijete jedinečnou kulturu a hlavně navštívíte město Cusco a novodobý div světa Machu Picchu! Dále budete pokračovat do Chile a jeho hlavního města Santiaga, odkud to již není tak daleko k opravdu jedinečné destinaci, kam se podívá málokdo, přivítá Vás tajemstvím opředený Velikonoční ostrov se svými věhlasnými sochami. Zpět přes Santiago se dostanete od Pacifického oceánu až k Atlantiku do slavné metropole Rio de Janeiro, kde strávíte několik posledních dnů prohlídkou města a relaxem na pláži Copacabana.

41 dnů
Všechny letenky
Denně – leden až prosinec
Poznávací
289 990 Kč
Zobrazit

Nejkrásnější ostrovy světa pro náročné

Pobytový zájezd sestavený tak, abyste v rámci jednoho měsíce navštívili nejkrásnější ostrovy a nejvyhlášenější světové ráje. Za měsíc Vaší cesty se zregenerujete tak, že načerpáte Slunce, teplo i energii na dlouhé měsíce dopředu. Bělostné pláže, vysoké palmy a 4* hotely, ve kterých Vás budou hýčkat. Vyhnete se ruchům velkoměst a všudypřítomnému stresu. Nasajte atmosféru klidu a pohody! Už se Vám nebude chtít vrátit!

31 dnů
Všechny letenky
Denně – leden až prosinec
Relaxační
249 990 Kč
Zobrazit