Dovolená na míru

Jsme specialisté na dovolenou na míru, doslova. U nás to není klišé nebo prázdná fráze. A to platí i pro Cesty kolem světa!

Vyberte si zájezd s českým průvodcem v malé skupince anebo individuální cestu, vždy budete spokojeni.

Řekněte si sami jak bude Vaše dovolená vypadat. My Vám poradíme, zajistíme všechny služby i celkový servis.

Vyberte si dovolenou na míru nebo z zájezd s průvodcem z naší bohaté nabídky.

 

– Všechny nabízené destinace známe osobně

– odzkoušeno mnoha prožitými roky v Austrálii a dalších zemí

– flexibilní termíny po celý rok, vyberte si vlastní termín

– 15 let zkušeností a nejlepší exotické destinace světa

– přes 3000 spokojených klientů

– přes 2000 připravených cest na míru

– komplexní servis, asistence po celou dobu dovolené a pojištění CK

 

Je jen na Vás zda vyberete 3* motel nebo 5* hotel, doporučíme nejlepší variantu, naplánujeme nejlepší cestu, můžete cestovat sami nebo s průvodcem, ale vždy budeme s Vámi, pomocí bezvadně zpracovaných materiálů a perfektně připravených služeb a programu. Pošleme Vás na místa, která jsou ukrytá davům turistů, známe lokality kde uvidíte žádané zvířecí druhy v přírodě, klokany, koaly, lachtany, tučnáky nebo delfíny. Preferujete luxus nebo trekování v přírodě? Splníme obojí. Téměř všechny naše zájezdy v nabídce mohou být upraveny na míru anebo navrhneme zbrusu nový jen pro Vás. Opravdová exotická dovolená na míru čeká na Vás. Vyberte si svou cestu kolem světa anebo navštivte náš hlavní web s kompletní nabídkou www.vivatravel.cz a začněme.

 

 

Chcete to do detailu?

 

Dovolená či zájezd VIVA travel krok za krokem

Naši nabídku dovolených/zájezdů rozdělujeme na 2 kategorie, klasicky nabízíme zájezdy ve skupince s českým průvodcem anebo u nás najdete bezkonkurenčně širokou nabídku exotických zájezdů individuálních/na míru. Pojďme se společně podívat co si pod tím máte představit a jak to probíhá.

A. Dovolená na míru – krok za krokem

B. Zájezd s českým průvodcem – krok za krokem

 

Kaikoura

 

Ad A) Dovolená na míru

Všechny naše zájezdy uvedené na webu s označením individuální nebo s AJ průvodcem mohou být upraveny na míru, jakkoliv si řeknete a mohou se uskutečnit v jakémkoliv termínu si řeknete! Tyto zájezdy mohou být objednány tak jak jsou na webu prezentovány anebo mohou sloužit jako příklady/ukázky Vaší možné dovolené. A pokud máte představu o dovolené tak si samozřejmě můžete nadiktovat přesně co chcete úplně od začátku.

Postup:

 1. Vím, co chci – pak stačí napsat email či zavolat a sdělit nám svou představu. Rádi s Vámi (na základě osobních zkušeností s danou destinací) doladíme detaily (hotely, dopravu, výlety, apod) a vybereme společně to nejlepší možné řešení.
 2. Nevím, co chci – pak si prosím projděte náš web a nechte se inspirovat skvěle sestavenými zájezdy všech možných typů. Následně jednoduše klikněte na Poptat zájezd. My se Vám ozveme ve velmi krátké době.Pozn.: pokud ani po shlédnutí nabídky nemáte jasno, zvedněte telefon a hoďte vaše starosti na nás, my už Vám něco doporučíme.
 3. Nabídka – Jakmile si s vámi vyjasníme představu o vaší ideální dovolené, pustíme se do zpracování nabídky. Jelikož ověřujeme ceny pro konkrétní datum v cílových destinací, počítejte, že vám nabídku zašleme během jednoho až dvou dnů.
 4. Objednávka – Jste spokojeni a přistoupíme k objednávce nebo společně ladíme nabídku.Nabídku můžeme dále ladit k Vaší spokojenosti, aby jak cena, tak program odpovídal Vašim požadavkům.
  Po odsouhlasení nabídky přistoupíme k objednávce, což znamená že Vám pošleme cestovní smlouvu, zálohovou fakturu, informace k vízům či pojištění.
 5. Zajištění – po vyplnění cestovní smlouvy a zaplacení zálohové platby je z Vaší strany splněno a nás čeká úkol zajistit celý program a všechny služby tak jak bylo domluveno. Vy se v této fázi již nemusíte o nic starat.
 6. Před cestou – po doplacení ceny zájezdu od nás obdržíte cca jeden měsíc před odjezdem finální pokyny k Vaší vysněné dovolené. Všechny dokumenty jsou pro Vás obvykle k dispozici také v naší personalizované online aplikaci.Pozn.: Kdykoliv během procesu objednávky či před odjezdem jsme Vám k dispozici v naší kanceláři anebo na telefonu.
 7. Odjezd na dovolenou – tímto bodem naše služby nekončí, vše je pro vás řádně zajištěno, ale k dispozici jsme Vám i během cesty, máme pro Vás asistenční linku v dané zemi a stejně tak dostanete asistenční telefonní čísla do naší kanceláře, které jsou k dispozici 7 dní v týdnu.
 8. Průběh/typy individuálního zájezdu:
  Individuální zájezd s anglickým průvodcem: cestujete s anglickým vše je pro Vás zajištěno, ke všemu máte od nás instrukce. Po příletu do destinace je pro Vás zařízen transfer do hotelu. Obvykle za klienty řešíme veškerou dopravu, tzn. že Vás vždy průvodce vyzvedne na hotelu a vezme na výlet anebo dopraví tam kam má. Během programu jste součástí menší skupinky osob
  Self-drive: Dalším způsobem cestování je, že máte od nás zajištěné ubytování a auto (případně výlety, vstupy i transfery) a část programu či výlety si jezdíte sami zajištěným autem. Pak od nás dostáváte podrobný manuál cesty, kudy jet a kam se vydat, kde se zastavit a co vidět. Tyto manuály jsou sestavené na základě osobních zkušeností s každou destinací.
  Privátní zájezd s českým průvodcem: máte zajištěný veškerý program, český průvodce je s vámi po celou dobu zájezdu a věnuje se pouze vám
  Privátní zájezd s anglickým průvodcem: máte zajištěný veškerý program, anglický průvodce je s vámi po celou dobu zájezdu a věnuje se pouze vám
  Kombinace: zájezd může být kombinací výše uvedených

 

 

ad B) Zájezd s českým průvodcem
Do všech našich hlavních destinací pořádáme pravidelné zájezdy s českým průvodcem. Tyto zájezdy jsou skupinové, dbáme na malé skupinky, obvykle od 6 do 12 osob, maximálně 15 osob. Všechny takové zájezdy mají pevně daný termín zájezdu, obvykle 1 x či 2 x ročně. Zájezd má také pevně stanovený program, který je pečlivě seskládán na základě našich osobních zkušeností z dané krajiny, a to tak aby Vám ukázal to nejlepší z každé země za poskytnutý čas. Průvodce volíme pečlivě, jsou to lidé, které cestování baví, jsou empatičtí, a hlavně osobně znají danou zemi nebo v ní přímo žijí. Tyto zájezdy jsou zřetelně označené jako zájezdy s českým průvodcem. (pokud si přejete českého průvodce jen pro Vás privátně tak není problém také vyhovět)

Postup:

 1. Vím, kam chci – navštivte jeden z našich specializovaných webů a vyberte si z nabídky zájezdů s českým průvodcem. Cena u zájezdu s českým průvodcem je obvykle pevná a konečná. Zavolejte nám anebo vyplňte poptávkový formulář.
 2. Nevím, kam chci – pokud náhodou nemáte preferenci země, tak navštivte náš hlavní web www.vivatravel.cz a použijte náš filtr zájezdů s českým průvodcem. Případně nám zavolejte a vše s Vámi probereme napřímo.
 3. Objednávka/potvrzení – jakmile od vás obdržíme váš požadavek, obratem se s vámi spojíme (telefon i email) a potvrdíme vám, zda je na zájezdu místo, potvrdíme si termín a všechny náležitosti. Jakékoliv dotazy k zájezdu s Vámi prodiskutujeme a vysvětlíme. Pak stačí vyplnit cestovní smlouvu a zaplatit zálohovou fakturu a váš zájezd je objednán. Od nás v tuto chvíli také dostáváte první informace k zájezdu, co vás čeká a na co se připravit.
 4. Před odjezdem – cca jeden měsíc před cestou od nás dostáváte finální informace k zájezdu i mezinárodní letenku, kontakt na průvodce a další užitečné informace pro hladký průběh vaší dovolené. Stejně tak vám nabídneme možnost setkání s ostatními klienty/cestujícími v naší kanceláři a osobní besedu o tom, jak bude zájezd probíhat. Účast je samozřejmě dobrovolná.
 5. Odlet – v den odletu vás na letišti v Praze přivítá náš zástupce, který seznámí navzájem celou skupinku a dohlédne na to, aby váš check-in a odlet proběhl v pořádku. V dané destinaci se o vás již stará český průvodce, který je s vámi po celou dobu zájezdu. Průvodce vás během cesty každý den informuje, co vás čeká, vše za vás organizuje a řeší, tak abyste si mohli naplno užít krás dané země.

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×