O nás

CK Viva Travel (dovolená-na-přání s.r.o.) je specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil  vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.

Dnes jsme největší specialisté na českém a slovenském trhu pro kontinent Austrálie a Nový Zéland, připravujeme klasické zájezdy s českým průvodcem v malých skupinkách a v hojné míře také individuální dovolené na míru, a to na všech nabízených kontinentech!

Jižní Americe pokrýváme téměř všechny země, na které si vzpomenete a jako bonbónek přidáváme specializovanou sekci zájezdů a expedic na Antarktidu. Jižní Ameriku jsme rozšířili postupně přes země střední Ameriky až na Severní Ameriku. 

V nedávné době jsme přidali již poslední díl mozaiky naší nabídky, a to kulturně pestrou Asii a Afriku.  Sázíme jak na zájezdy individuální na míru, tak na zájezdy v malých skupinkách s českým průvodcem. A také Cesty kolem světa, s průvodcem nebo individuálně, které se těší čím dál větší oblibě. A pokud hledáte bližší exotiku, zavítejte do naší sekce Mix světa, kde nabízíme blízké ostrovy pro celoroční návštěvu, Madeiru, Azory, Kanáry nebo Kapverdy. Všechny destinace máme osobně procestované a ověřené.

Obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním nebo destinací a my Vám rádi pomůžeme zařídit tu nejlepší dovolenou Vašeho života!

Ing. Karel Topič, majitel dovolená-na-přání s.r.o.

a tým Viva Travel

Přečtěte si příběh jak naše CK vznikla a začínala ZDE.

Ing. Karel Topič, majitel CK

karel@vivatravel.cz, 725 970 721

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Jižní Ameriku, Austrálii a Nový Zéland. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem. Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela a děti Keira a Eliáš.

Kateřina Kučová

katerina@vivatravel.cz, 571 570 065

Cestování a dálky ji přitahovaly od dětství. Na vysoké škole si vybrala cestovní ruch jako svoji specializaci. Až později však poznala v čem ji cestování učarovalo. Znamená pro ni dobrodružství, svobodu, inspiraci a uvědomění si. Odlišné kultury, lidé, jídlo a příroda obohacují její mysl a duši. Ráda poznává vyhlášené destinace, ale ještě raději hledá zapomenutá místa. Těší ji, když může dělat radost ostatním a doufá, že dovolenou, kterou s Vámi naplánuje, udělá radost právě Vám.

Zdenka Lazecká

zdenka@vivatravel.cz, 601 580 616

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Za nevšedními zážitky vyráží nejlépe jen s batohem na zádech. Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku a jako zajímavou zkušenost považuje práci na výletní lodi v Karibiku, kde strávila krásné dva roky. Žila osm let v Irsku a během té doby měla možnost procestovat Evropu, Karibik, Indii a Jihoafrickou republiku. Ta ji zatím okouzlila nejvíce a nezapomenutelné zážitky ji připomínají nádherné fotografie, které si z cest pořídila.
S cestovatelskými plány rozhodně nekončí a ráda Vám pomůže naplánovat i Vaši dovolenou snů.

Petra Štěpánová

petra@vivatravel.cz, 777 171 088

„Včerejšek je tentam, zítřek nám není znám. Ale dnešek, to je dar!“
Vystudovala angličtinu a němčinu na filosofické fakultě. Už během studia pravidelně okoušela několikaměsíční pobyty v zahraničí, kdy se každé léto vydávala za prací, poznáním nových krajů a zlepšením jazyka do USA. Po vystudování vysoké školy se několik let uplatňovala jako překladatelka a tlumočnice, a mohla tak i nadále poznávat svět. Podařilo se jí takto dostat do kazašských stepí nebo třeba i na čajové plantáže. Cestování a poznávání světa bylo, je a bude vždy jejím koníčkem. „Nejšťastnější jsem kdekoliv v horách“. Petra se snaží užít si každý den, protože ví, že se už nikdy nebude opakovat. Ráda provozuje sporty, jakými jsou turistika, jízda na horském kole, lyžích, snowboardu a běžkách. Pokud jí to volný čas a rodina dovolí, začte se i do dobré knihy a ráda fotografuje krajinu.

Tereza Vlčáková

info@vivatravel.cz, 571 570 065

Tereza je náš nejmladší přírůstek. Toulavé boty ji i přes početné výlety nakonec odvály na vysokou školu do Zlína, kde si poslední rok užívá studentská léta. První cestovatelský impuls přišel před několika lety, kdy se na vlastní pěst vydala do Anglie, do které se i v současnosti ráda vrací. Upřednostňuje slanou vůni moře, pozdní snídani a čtení knih - a to kdekoliv, nejlépe v kombinaci těchto tří aspektů. Preferuje výlety s batohem na zádech, kde může jen s nezbytnostmi cestovat z místa na místo tam, kam ji to zrovna táhne. Komunikace je součástí jejího života jak v oboru, tak v životě. Výlety sólové i s hromadou kamarádů byly vždy v její roli. Prvotní impuls k cestám, plánování a vymýšlení itinerářů se postupem času stalo jejím denním chlebem. Proto se i s vámi bez problémů ráda domluví a naplánuje vám cestu snů na míru.

Lubomír Vacek

lubomir@vivatravel.cz, 724673778

Luboš je v cestovním ruchu již přes 10 let, prošel si několika cestovními kancelářemi, vždy se specialitou na exotiku. Kromě toho, že rád cestuje, tak také hojně provází, jeho dlouholeté zkušenosti jsou oceňovány spokojenými klienty.
Luboš miluje asi nejvíce Asii, na kterou je opravdový specialista a procestoval a průvodcoval valnou část asijských zemí. Kromě toho Vám rád pomůže s Afrikou nebo evropskými zeměmi.