Nej ostrovy Oceánie

Individuální
23 dní
od 141 990 czk
TERMÍN
celoročně
TYP ZÁJEZDU
Relaxační
letenky
Všechny
průvodce
Individuální
nabídka
VIP
exotika

Proč vybrat tento zájezd

  • 4 exotické ostrovy v jednom zájezdu

  • Navíc návštěva Aucklandu na Zélandu

  • Fidži, Vanuatu, Nová Kaledonie, Tonga nebo Cookovy ostrovy

  • Skvělé pláže, relax i trocha poznání

  • Vybrané krásné 4* – 5* hotely a resorty se snídaní

POPIS ZÁJEZDU

Požitkářský zájezd po pěti destinacích Oceánie, vybrali jsme pro Vás čtyři krásné ostrovy a k tomu ještě přidáme návštěvu a prohlídku Aucklandu na Novém Zélandu. Během 23 krásných dnů se podíváte na Fidži, odtud přeletíte na krásné pláže Vanuatu, relaxovat budete na ostrovech Nové Kaledonie a šnorchlovat či koupat se na Cookových ostrovech nebo na ostrovech Tonga. Vše zakončíte 2 denní ochutnávkou Aucklandu na Zélandu. Na všech ostrovech jsme pro Vás vybrali krásné 4* – 5* hotely či resorty, umístěné přímo na pláži nebo v těsné blízkosti. Budete se pohybovat v krásném prostředí s dokonalým zázemím a je jen na Vás zda budete relaxovat anebo výletovat po okolí. Každopádně se jedná o dovolenou na kterou budete dlouho vzpomínat.

Destinace:

Fidži – Vanuatu – Nová Kaledonie – Cookovy ostrovy / Tonga – Auckland (Nový Zéland)

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Pláže
Města
Památky
1-2
Praha - Fidži

Let dle zajištěných mezinárodních letenek na Fidži.

3
Fidži

První zastávka v Oceánii, Fidži a jeho polostrov Yanuca. Po Vašem příletu na Fidži následuje zajištěný transfer do Vašeho 5* hotelu přímo na pláži. Odpočinete si po dlouhé cestě a můžete začít nasávat slunce a místní energii. Vybraný hotel leží v krásném prostředí poloostrova Yanuca se soukromou pláží a skvělým zázemím.

5* Shangri-La Fijian Resort & Spa

Všechny hotely jsou se snídaní (pokud není uvedeno jinak).

4-7
Fidži 5 nocí

Odpočinek na plážích Fidži. Fakultativní aktivity a výlety na místě, možnosti výletů na po hlavním ostrově Fiji. Hotel disponuje několika restauracemi. Nabízí se spousta aktivit, fitko, golf, vodní sporty a další. Noclehy se snídaní v krásném hotelu Shangri-la.

Fidži je osamocené souostroví 322 ostrovů vulkanického nebo korálového původu ležících v tropickém pásmu v Tichém oceánu. Leží asi 1000 km východně od Nové Kaledonie. Ostrovy jsou hornaté. Nejvyšší horou země je vyhaslá sopka Tomanivi vysoká 1323 m n. m.

Do 19. století zde domorodí obyvatelé praktikovali kanibalismus. Náčelníci trestali „konzumací“ nepřátele zabité nebo zajaté v boji, ale také vzbouřence a někdy celé neposlušné vesnice. Náčelník Undre Undre si v 19. století za každého zabitého a snědeného člověka dával stranou kámen – po jeho smrti jich bylo napočítáno 872.

8
Fidži - Vanuatu

Transfer na letiště a přelet na ostrov Vanuatu. Po příletu na Vanuatu následuje transfer do hotelu na pláži a nocleh.

9-11
Vanuatu 4 noci

Vanuatu – Souostroví tvoří zhruba 83 ostrovů a ostrůvků, seskupených do tvaru písmene Y, z nichž 65 je obydlených. 14 ostrovů má větší rozlohu než 100 km². Největšími ostrovy jsou Espiritu Santo a Malakula. Pobřeží velké části ostrovů, které jsou sopečného původu, tvoří korálové útesy. Nejvyšším vrcholem země je Tabwemasana měřící 1 877 m. Na souostroví se nachází také několik činných sopek, k nejznámějším patří Lopevi, Marum a Benbow. Zvláštností je sopka Gaua, jejíž kráter vyplňuje jezero Letas. Vanuatu sestává z 15 velkých ostrovů, několika menších ostrůvků a 3 souostroví.

Užijte si jeden z rásných resortů přímo na pláži.

4* Hotel Breakas beach resort nebo Nasama Resort v ceně.

4.5* Holiday Inn Vanuatu nebo Iririki Island Resort & spa nebo Erakor island resort za příplatek 8900 Kč/osoba

12
Vanuatu - Nová Kaledonie

Transfer na letiště a přelet na ostrov Nové Kaledonie. Po příletu zajištěn transfer do hotelu na pláži a nocleh.

13-15
Nová Kaledonie 4 noci

Nová Kaledonie (francouzsky: Nouvelle-Calédonie) je francouzské zámořské území v Tichém oceánu. Má rozlohu 18 576 km² a v roce 2014 zde žilo přes 268 000 obyvatel. Správní středisko je Nouméa. Oficiálním jazykem je francouzština, ale široce se využívá melanéština a některá polynéská nářečí.

Zajištěn bude jeden z krásných hotelů přímo na pláži. Relaxujte aktivně či pasivně, prozkoumejte ostrov, lenošte či šnorchlujte na pláži.

V ceně 4* hotel Chateau Royal beach nebo Hilton Noumea nebo Escapade Ilot Maitre nebo Sheraton New Caledonia Deva Spa & Golf

5* Le Meridien Ille de Pins za příplatek 13.900 Kč/osoba

16
Nová Kaledonie - Cookovy ostrovy / Tonga

Transfer na letiště a přelet na ostrovy Tonga anebo Cookovy ostrovy – vyberte si sami jednu z dalších perel Oceánie. Po příletu zajištěn transfer do hotelu na pláži a nocleh. V případě zvolené varianty Cookovy ostrovy bude přestup a extra nocleh v Aucklandu a přílet na Rarotongu (Cookovy ostrovy) následující den.

Cookovy ostrovy (Rarotonga):

V ceně 4* Rarotongan Beach Resort – 4 noci + 1 noc v Aucklandu

4* Muri beach club za příplatek 8.990 Kč/osoba

4,5* Nautilus Resort za příplatek 17.500 Kč/osoba

Tonga za příplatek cca 9.000 Kč/osoba:

4* Fafa Island Resort (snídaně se platí na místě) – privátní ostrůvek 5 nocí

17-19
Cookovy ostrovy / Tonga 5 nocí

Pět až šest dní na jednom z krásných ostrovů, které jsou plné pláží, sluníčka a skvělého koupání a šnorchlování. Vybrány krásné resorty na pláži.

Tonga (Království Tonga) je stát v Oceánii. Království se rozkládá na souostroví Tonga v jižním Pacifiku. Skládá se ze 177 různě velkých ostrovů; 36 z nich je obydlených. Největším ostrovem je Tongatapu s rozlohou 257 km². Leží cca na 1/3 cesty mezi Novým Zélandem a Havají. Souostroví se táhne v severojižně orientovaném pásu dlouhém asi 800 km. Na Tongu se často jezdí na velryby, kdy s nimi v sezoně můžete šnorchlovat ve vodě.

Cookovy ostrovy – Souhrnná plocha ostrovů je 240 km² a žije zde 21 000 obyvatel, z nichž většina jsou Maorové, kteří byli postupně, počínaje rokem 1823obráceni evropskými misionáři na křesťanství. Hlavní město je Avarua a leží na ostrově Rarotonga. Některé ostrovy jsou velmi nízké, díky korálovým útesům velmi těžko přístupné ostrovy. Nejvyšším bodem je Te Manga 652 m. Ostatní jsou vysoké a porostlé hustou vegetací. Rostou na nich kokosové palmy a chlebovníky. Severní skupina ostrovů se skládá většinou z atolů.

 

20
Cookovy ostrovy / Tonga - Auckland, NZ

Transfer na letiště a odlet dle letenek na Nový Zéland, do Aucklandu. Po příletu transfer na hotel v centru města a nocleh.

21
Auckland, NZ

Volný den v Aucklandu na Novém Zélandu na prohlídku města či případný výlet. K prohlídce města Vám připravíme manuál co vidět a kam si zajít. Vyrazit můžete na pěší prohlídku moderního i historického centra, zavítat na nejvyšší věž s vyhlídkou, do přístavu obdivovat plachetnice anebo doporučíme výlet trajektem do nedalekého a malebného Devonportu. Nocleh v centru Aucklandu.

22
Auckland - odlet

Dle času Vašich mezinárodních letenek následuje transfer na letiště a odlet zpět do Evropy.

23
Přílet domů

Konec programu.

MAPA ZÁJEZDU

4-7

Fidži

9-11

Vanuatu

13-15

Nová Kaledonie

17-19

Cookovy ostrovy / Tonga

21

Auckland, NZ

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Všechny letenky
Hotely
V ceně jsou vybrané 4* - 5* hotely a resorty dle programu.
Všechny letištní transfery
Snídaně
Manuál cesty
Informace o každém ostrově, lokalitě a celé cestě.
24/7 česká asistenční linka
Pojištění CK proti úpadku
Cestovní pojištění a pojištění storna
Nabídneme a zařídíme za příplatek.
Strava
V ceně jsou jen snídaně.
Lepší hotely (5*)
Dle popisu v programu.
Tonga
Varianta s Tongou za příplatek 9.000 Kč

Všechno ubytování je vždy řešeno v rámci hlavního ostrova a jeho součástí. Na přání můžeme zařídit jiný hotel na jednom z menších ostrůvků.

Varianta s Tongou za příplatek cca 9.000 Kč/osoba. Na Tonze se dají v určitém období pozorovat velryby ( i s nimi plavat).

Počet nocí na jednotlivých ostrovech se může lišit, dle aktuálních mezinárodních letenek a navazujících spojů.

Na míru můžeme program upravit v jeho délce nebo i přidat další destinaci (Bora Bora apod.).

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Novinky pro cestovatele na Nový Zéland

Milí cestovatelé, nastražte uši. Chystáte se na Nový Zéland? Přečtěte si náš článek, který upozorňuje na nadcházející změny. S...
ČÍST ČLÁNEK

Novozélandské zajímavosti

Máme pro Vás několik informací, které možná víte anebo je naopak vůbec netušíte. Pojďte se s námi dozvědět pár novinek, abyste pak...
ČÍST ČLÁNEK

Cestování Nový Zéland

Objevte ta nejkrásnější místa Nového Zélandu prostřednictvím zájezdů šitých na míru. Cestování Nový Zéland bude jedním z...
ČÍST ČLÁNEK
Fiji - Dolhá

Touto cestou by som sa chcela poďakovať za úplne úžasne zorganizovaný zájazd, nebola ani najmenšia chybička, všetko fungovalo perfektne a aj pri tej mojej veľmi chabej angličtine sme to zvládli bez problémov.Dovolenka bola ozaj zaujímavá, najviac ma prekvapila mentalita tamojších ľudí, oni ešte majú v sebe veľa,veľa pokory, peniaze a naša západná civilizácia ešte ich nestihla pokaziť. Užili sme si krásne slnečné dni v raji na Zemi. Slovami to ani neviem vyjadriť, že aká pohoda tam bola . Dostali sme úplne všetko, čo sme si želali. Ešte raz sa chcem poďakovať cestovnej kancelárii, ale najmä Vám pani Lenka, že ste vyvinuli maximálne úsilie pre našu spokojnosť. Chcela som Vám už hneď po príchode napísať, ale časový posun ma úplne odrovnal, buď som robila, alebo spala, ešte stále síce cítim trochu ten rozdiel, ale už sa to vyrovnáva:-))))). Určite budem každému odporúčať služby vašej CK. Ďakujem a snáď aj niekedy nabudúce.

Fidži a NZ - Martin K.

Vrátili jsme se z překrásné ,ale krátké dovolené ,"naordinované" Vaší cestovní kanceláří.Mohu říci jen slova díků a chválit přípravu,itinerář a průběh dovolené na N.Z a Fiji.Vše klaplo k naší velké spokojenosti. Opravdu velká spokojenost a moc děkujeme.

Tonga ostrovy - Stuchlíková

Jsme v pořádku zpět z dovolené. Chceme poděkovat za výbornou organizaci, vše klaplo podle plánu.

Velryby jsme potkali, plavali jsme s nimi. Ještě jeden zájezd jsme si koupili na Vava´u. Moc děkujeme.

Související zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×