Nejkrásnější ostrovy světa pro náročné

Individuální
31 dní
od 249 990 czk
TERMÍN
celoročně
TYP ZÁJEZDU
Relaxační
letenky
Všechny
průvodce
Individuální
nabídka
VIP
exotika

Proč vybrat tento zájezd

  • Nejkrásnější pláže a ostrovy světa v jednom zájezdu

  • Luxus ubytování ve 4* hotelech

  • Měsíc odpočinku pod palmami v místech, kde slovo stres neznají

POPIS ZÁJEZDU

Pobytový zájezd sestavený tak, abyste v rámci jednoho měsíce navštívili nejkrásnější ostrovy a nejvyhlášenější světové ráje. Za měsíc Vaší cesty se zregenerujete tak, že načerpáte sluníčko, teplo i energii na dlouhé měsíce dopředu. Bělostné pláže, malebné palmy a 4* hotely, ve kterých Vás budou hýčkat. Vyhnete se ruchu velkoměst a všudypřítomnému stresu. Nasajete atmosféru klidu a pohody a ani se Vám nebude chtít vrátit!

Destinace:

Barbados – Bora Bora – Los Angeles – Maledivy – Seychely.

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Pláže
Města
Památky
1
Praha/Vídeň – Barbados

Odlet na Barbados dle konkrétního letového řádu.

2
Barbados

Po Vašem příletu na Barbados následuje transfer do Vašeho 4* hotelu přímo na pláži. Odpočinek po dlouhé cestě, můžete začít užívat sluníčko a místní energii.

3-7
Barbados (S)

Odpočinek na malebných plážích Barbadosu. Fakultativně Vám pro tyto dny můžeme nabídnout hodiny potápění, plavbu výletní lodí se šnorchlováním a obědem, večeři s taneční show, výlet za přírodními krásami Barbadosu. Rovněž můžeme zařídit golfový den či půldenní výlet po anglických památkách tohoto ostrova. Možností je nepřeberné množství, stačí si pouze vybrat, zda chcete trávit odpočinek relaxováním na pláži či poznáváním okolí.

8
Barbados – Tahiti (S)

Dnes Vás čeká přeletový den, je na čase vyměnit pláže karibského Barbadosu za pláže Francouzské Polynésie na Bora Bora. Dle času Vašich letenek následuje po Vašem příletu do Papeette rovnou odlet na Bora Bora, případně bude následovat jeden nocleh na Tahiti.

9-16
Bora Bora (S)

Bora Bora je malý přírodní ráj a byla by škoda si jej neužít naplno. Máte celých 8 nocí na odpočinek v této oáze zeleně a nádherných pláží. Bora Bora je tak trochu divočina, nebojte se, že zde potkáte moc civilizace. Pro tyto dny pro Vás fakultativně můžeme pronajmout soukromý rybářský člun, se kterým se podíváte na ty nejlepší destinace k rybaření. Samozřejmě si zarybaříte a můžete poprosit personál hotelu, aby Vám Váš úlovek připravil k večeři. Můžeme Vás vzít rovněž na výlet za rejnoky a žraloky, šnorchlováním, nebo Vám zařídit romantickou projížďku lodí při západu Slunce. Zkrátka dny plné relaxace, zábavy a odpočinku v tomto malém ráji tak, jak si budete přát!

17
Bora Bora – Los Angeles (S)

Abychom Vás nepřesytili tak velkým množstvím ostrovních rájů najednou a abyste si užili zas trochu civilizace, dnešní zastávka je v Los Angeles, kde máte zajištěný 4* hotel v centru.

18
Los Angeles – Maledivy (S)

Máte téměř celý den k navštívení jednoho z nejzábavnějších míst Hollywoodu, filmová studia UNIVERSAL. Slunné dopoledne můžete věnovat prohlídce města Los Angeles a jeho okolí, jako jsou např. Rodeo Drive, Hollywood, Beverly Hills, Sunset Boulevard, nebo můžete relaxovat na plážích v Santa Monice a Venice Beach. Následuje transfer na hotel a odlet na Maledivy, dle času Vašich letenek. Po příletu následuje transfer do Vašeho hotelu a nocleh. V případě pozdního příletu nocleh v hlavním městě souostroví, Malé.

19-24
Maledivy (S)

Maledivy je spousta malých ostrůvků a ostrůvků, jak perly zářící z modři Indického oceánu. Máte zde naplánovaných 6 nocí k odpočinku. Na Maledivách opravdu nebývá moc jiný program, než šnorchlování a odpočinek. Užívejte si sluníčka, jemný písek na zdejších nádherných plážích, které vypadají opravdu jako na fotkách z katalogů.

25
Maledivy – Seychely (S)

Přelet na Seychely, kde završíte svůj odpočinkový výlet jen kousek od afrických břehů. Po Vašem příletu následuje transfer na hotel.

26-29
Seychely (S)

Posledních několik nocí strávíte na Seychelách na ostrově Mahé (pokud si nebudete přát jinak), kde můžeme nabídnout plavbu na nedaleký ostrov Praslin včetně oběda, nebo plavbu po severní části ostrova. Vaše dny odpočinku se blíží ke konci, načerpejte poslední paprsky slunce a připravte se na návrat do každodenní reality.

30
Seychely – odlet (S)

Dle času Vašich mezinárodních letenek následuje transfer na letiště a odlet zpět do Evropy.

31
Praha/Vídeň

Přílet zpět do Evropy, konec programu.

MAPA ZÁJEZDU

2-7

Barbados

9-16

Bora Bora

17

Los Angeles

19-24

Maledivy

26-29

Seychely

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Všechny letenky
Všechny mezinárodní letenky a místní přelety
Hotely
Noclehy ve dvoulůžkovém pokoji ve 4* hotelu (na Bora Bora 3* hotel)
Všechny letištní transfery
Snídaně
Stravování formou snídaní
Víza
Vyřízení potřebných víz v ceně
Manuál cesty
Informace o každém ostrově, lokalitě a celé cestě.
24/7 česká asistenční linka
Pojištění CK proti úpadku
Cestovní pojištění a pojištění storna
Nabídneme a zařídíme za příplatek.
Spropitné
Spropitné místnímu personálu
Hotely vyššího standardu
Cena na vyžádání
Letenky v byznys třídě
Cena na vyžádání
Jednolůžkový pokoj
Cena za celou cestu cca 67.000 CZK
Fakultativní výlety
Seznam na vyžádání

Cena je kalkulována pro 01 osobu sdílející dvoulůžkový pokoj.

Výsledná cena se může lišit v závislosti na kurzu USD.

Na vyžádání je možné program prodloužit či zkrátit dle Vašich požadavků.

Vyžádejte si náš seznam a ceník fakultativních aktivit – lodní výlety, lekce potápění, šnorchlování…

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Novinky pro cestovatele na Nový Zéland

Milí cestovatelé, nastražte uši. Chystáte se na Nový Zéland? Přečtěte si náš článek, který upozorňuje na nadcházející změny. S...
ČÍST ČLÁNEK

Novozélandské zajímavosti

Máme pro Vás několik informací, které možná víte anebo je naopak vůbec netušíte. Pojďte se s námi dozvědět pár novinek, abyste pak...
ČÍST ČLÁNEK

Cestování Nový Zéland

Objevte ta nejkrásnější místa Nového Zélandu prostřednictvím zájezdů šitých na míru. Cestování Nový Zéland bude jedním z...
ČÍST ČLÁNEK
Fiji - Dolhá

Touto cestou by som sa chcela poďakovať za úplne úžasne zorganizovaný zájazd, nebola ani najmenšia chybička, všetko fungovalo perfektne a aj pri tej mojej veľmi chabej angličtine sme to zvládli bez problémov.Dovolenka bola ozaj zaujímavá, najviac ma prekvapila mentalita tamojších ľudí, oni ešte majú v sebe veľa,veľa pokory, peniaze a naša západná civilizácia ešte ich nestihla pokaziť. Užili sme si krásne slnečné dni v raji na Zemi. Slovami to ani neviem vyjadriť, že aká pohoda tam bola . Dostali sme úplne všetko, čo sme si želali. Ešte raz sa chcem poďakovať cestovnej kancelárii, ale najmä Vám pani Lenka, že ste vyvinuli maximálne úsilie pre našu spokojnosť. Chcela som Vám už hneď po príchode napísať, ale časový posun ma úplne odrovnal, buď som robila, alebo spala, ešte stále síce cítim trochu ten rozdiel, ale už sa to vyrovnáva:-))))). Určite budem každému odporúčať služby vašej CK. Ďakujem a snáď aj niekedy nabudúce.

Fidži a NZ - Martin K.

Vrátili jsme se z překrásné ,ale krátké dovolené ,"naordinované" Vaší cestovní kanceláří.Mohu říci jen slova díků a chválit přípravu,itinerář a průběh dovolené na N.Z a Fiji.Vše klaplo k naší velké spokojenosti. Opravdu velká spokojenost a moc děkujeme.

Tonga ostrovy - Stuchlíková

Jsme v pořádku zpět z dovolené. Chceme poděkovat za výbornou organizaci, vše klaplo podle plánu.

Velryby jsme potkali, plavali jsme s nimi. Ještě jeden zájezd jsme si koupili na Vava´u. Moc děkujeme.

Související zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×